Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Об’єднанням Канадська Імміграція (ОКІ) створена в січні 2015 року  у співпраці з повноправним імміграційним консультантом з Канади, Юлією Баліною та компанією Ronald A. Chisholm Limited (Chisholm).

Компанія Ronald A. Chisholm Limited працює в Україні з 2003 року і рамках Canadian temporary Foreign Worker Program (http://www.esdc.gc.ca/eng/jobs/foreign_workers/index.shtml). Тисячі українців мали можливість легально влаштуватись на роботу в провідні компанії Канади. Серед них м’ясні магнати Conestoga Meat Packers, Olymel S.E.C./L.P. ta Maple Leaf Foods.  В рамках промоційних еміграційних програм більшість мали можливість стати резидентами, а згодом і громадянами Канади.

У жовтні 2012 року Foreign Worker Program була визнана зразковою на Глобальному Формі Міграції та Розвитку. Ми мали можливість прийняти участь у форму і перезентувати нашу модель програми серед 500 делегатів із 129 країн світу. Багаторічний досвід компанії та бездоганна репутація на міжнародному рівні є запорукою успіху проекту ОКІ в Україні.

Наша місія:

Об’єднання Канадська Імміграція (ОКІ) гарантує надання імміграційних послуг професійно, ефективно, етично та в рамках правил запроваджених Регуляторною Радою Імміграційних Консультантів Канади (ICCRC). Ми прикладаємо усі зусилля для того, щоб максималізувати ваші шанси на успіх!

Незважаючи на те, що рішення наших клієнтів іммігрувати до Канади часто мають спільне коріння, методики, які ми застосовуємо, не є універсальними. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє знаходити рішення та ідентифікувати усі можливості для успіxy. Абсолютна конфіденційність, довіра і взаємоповага та професіоналізм  це формула успішного співробітництва, яку ми пропонуємо Вам.